21.04.2024 r. – 4 Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą Tydzień Modlitw o Powołania. Z tej racji wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy o godz. 17.30 na  nabożeństwo Drogi Światła, które polega na rozważaniu 14 stacji spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Podczas tego nabożeństwa będziemy się modlić za powołanych do kapłaństwa, a także o nowe i święte powołania do służby Bożej w Kościele, szczególnie z naszej parafii. Na nabożeństwo Drogi Światła i Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy także kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, dla których po Mszy św. będzie jeszcze dodatkowe spotkanie. Obecność obowiązkowa.
  2. We wtorek 23 kwietnia będziemy przezywać uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski. W tym dniu Msze św. będą sprawowane o godz. 17.00 i 18.00.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia na rozpoczęcie sezonu turystycznego po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.
  5. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy także młodzież ze szkół średnich i starszą na spotkanie Wspólnoty Młodych, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 a później będzie odbywało się na salce.
  6. W ubiegłą niedzielę na tacę gospodarczą zebrano 3463 zł, za złożone ofiary składam bardzo gorące „Bóg zapłać”.
  7. Zachęcam do zainteresowania się prasą katolicką. W kruchcie kościoła dostępny jest tygodnik: „Niedziela”. „Idziemy” i dwumiesięcznik „Misyjne Drogi”.