3.07.2022 – 14 Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczął się okres wakacji, czas urlopów i wypoczynku dlatego w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 a w tygodniu o 17.30. Ze spowiedzi będzie można skorzystać przed Mszą św.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji kapłanów i nowych powołań do służby w Kościele.
  4. W następną niedzielę będzie zbierana taca gospodarcza. W najbliższym czasie będzie dokończone malowanie kościoła, a następnie planowane jest wykończenie schodów przy drzwiach wejściowych i bocznych.
  5. W zakrystii lub kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszalne na 2023 rok.
  6. W dalszym ciągu trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, organizowaną z naszej parafii w dniach od 16 do 23 marca 2023 r.
  7. Zachęcam do zainteresowania się prasą katolicką. W kruchcie kościoła dostępnyjest tygodnik: „Niedziela” i „Idziemy”.
  8. W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł Krzysztof Bednarczyk lat 60.