7.07.2024 r. – 14 niedziela zwykła – ogłoszenia duszpasterskie

1. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 16.00 do 17.30. W piątki i soboty będzie nieczynna.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i powierzania naszych codziennych spraw Patronce naszej Parafii.
  3. W czwartek, 11 lipca, przypada święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia we Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W następną niedzielę będzie zbierana taca gospodarcza przeznaczona na różne potrzeby naszej parafii.
  5. W kancelarii parafialnej lub zakrystii można zgłaszać intencje mszalne na przyszły rok.
  6. Przez całe wakacje w kruchcie kościoła na stolikach będą wyłożone książki, głównie religijne, które można wziąć za darmo – do czego zachęcamy. Można składać także dobrowolne ofiary, które będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
  7. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką. W kruchcie kościoła dostępne są tygodniki: „Niedziela” i „Idziemy”, a także dwumiesięcznik „Misyjne Drogi”.