II.3. Wskazania parafialne

Przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii w roku szkolnym 2022/2023 obejmuje klasy VIII (SP w Woli Zaradzyńskiej i SP w Guzewie) oraz uczniów szkoły średniej, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, a chcą go przyjąć.

Spotkania formacyjne odbywają się zazwyczaj w III niedzielę miesiąca o godz. 19.00. Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 listopada br. o godz. 19.00.

Zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania odbywają się na początku roku szkolnego.

Za przygotowanie młodzieży do przyjęcia bierzmowania w naszej parafii odpowiedzialny jest ks. Konrad Świnoga, wikariusz.

Natomiast dorośli, którzy z jakichkolwiek powodów nie przyjęli jeszcze tego sakramentu, a chcą go przyjąć, proszeni są o kontakt z Księdzem Proboszczem.